6 dní      Vek: 12 – 18      Program     MEMC Ichthys Veľký Slavkov

Tábor pre teenagerov - MEMC Ichthys Veľký Slavkov

Opäť sa zapoj aj ty do letného bláznovstva! Čakajú ťa neskutočné dobrodružstvá, množstvo hier, kopec zábavy, dni plné smiechu, noví priatelia a k tomu zdravé horské prostredie. Takýto je letný tábor v prostredí Národného parku Vysoké Tatry v lokalite Veľký Slavkov – Poprad.

Cena už od:

65 €

TáborTermínDniVekCenaRezervácia
MEMC ICHTHYS - Veľký Slavkov 202109.08 - 14.08.2021612 - 18od 65 €Rezervácia ukončená

Dorastový tábor 2021

Rozhýb sa po pandemickom roku „všetkého cez internet“ a vidaj sa za reálnym dobrodružstvom v Tatrách! Tábor v jednom z najkrajších a najbezpečnejších areálov. Ponúka zážitkový animačný program zameraný na spoznávanie Ježiša Krista ale aj plný zábavy.

Nejazdi na prázdniny len tak hocikde! Vyber si tábor, kde to žije! Tu nenájdeš detskosť rozprávkových táborov ani nepochopenie zo sveta dospelých, ale ľudí presne ako si TY, plných chuti do života, bláznivých nápadov, túžiacich spoznávať Ježiša Krista, baviť sa a žiť naplno.

V partii mladých ľudí si naplno užiješ cca týždeň akčného programu, zábavy a jedinečnej atmošky!  Vedúci, ktorí nezabudli, že kedysi tiež boli deťmi, ti nadávkujú program primeraný tvojmu veku a pripravia výzvy hodné tvojich skúseností.

Tak poď spolu s nami tvoriť prázdninový svet mladých ľudí. Svet plný skúšok, akcie, zábavy, nových priateľstiev a obzorov. Či náš dorasťak alebo si sa o našom tábore dozvedel od tvojho kamoša, vždy ťa pohltí, vždy ťa bude šokovať, vždy v tebe zanechá hlbokú Stopu a nezabudnuteľné zážitky. Veď pozri, ako nám bolo minulé roky. Dlho neváhaj, každý rok sme vypredaní do poslednej postele!

Prečo isť na tábor:

Žiadne ďalšie doplatky za výlety
Veľký areál, celý iba pre nás
Pestrý športový program, so širokým záberom hier a aktivít
Pohodlná spoločná doprava z pred Auaparku
Vstup do Aquaparku
Program zameraný na osobnostný rozvoj a hlbšie spoznávanie Ježiša Krista

Už v cene tábora:

Fotografie z tábora
Krásne upravený a bezpečný areál
Výpravy do Tatier aj s dopravou
Aquapark s tobogánmi
Táborové tričko

Tábor pre teenagerov - MEMC Ichthys

Tábor realizovaný vo vysokotatranskej prírode, kde si do sýtosti užiješ majestátnu atmosféru Tatier, zapojíš sa do zábavných hier na čerstvom horskom vzduchu, vyblázniš sa na motokárach, spoznáš viac svojho Spasiteľa a do aquaparku pôjdeme uvoľniť prípadnú svalovicu. Zážitkový pobyt je vhodný pre tých najstarších, ktorí sa už cítia pristarí dokonca aj na teenagerské tábory, ale radi strávia čas s výnimočnými ľuďmi. Neboja sa padnúť a vstať, pootvoriť dvere s dospelosťou a hľadať odpovede na svoje otázky. Možno ich dokonca láka pokračovať v táborových svetoch ako mladí, energickí a skúsení vedúci.

Staň sa súčasťou zažitkového svedectva a putuj na nepoznané dobrodružné miesta plné akcie a adrenalínu! Tu zistiš čo je v tebe, otestuješ svoju vôľu, stmelíš priateľstvá a domov vrátiš silnejší a spokojnejší, plný nezabudnuteľných spomienok. Cesta za kvalitnými zážitkami je pestrá:

vzácny čas s Bohom

turistika vo Vysokých Tatrách, východ slnka na Hrebienku

letná pohodička v Aquacity Poprad

orientácia v teréne

Elegant Content Box

zoznamovačky a pohodové aktivity, nech sa s každým lepšie spoznáš a máš stále dobrú náladu

Nakoniec si zrelaxuješ priamo na ubytovni či počas pohodových večerných programov, ktoré staviame na troch pilieroch – HUDBA, PRIATEĽSTVO, JEŽIŠ KRISTUS. Hudbou sa bavíme i modlíme. Nezabúdaj, že Boh ťa miluje. Nesmierne mu na Tebe záleží: poslal svojho jediného Syna Ježiša, aby zomrel namiesto teba. Záleží mu na tom, aby si bol šťastný, oveľa viac, ako na tom záleží tebe. On je ten, kto prichádza k tebe v komunikácii prvý, keď posiela na zem svoje Slovo – Ježiša, a čaká na tvoju odpoveď.

Do deja ťa vtiahneme hneď od prvého dňa, okolitý svet prestane existovať, mobily stratia signál a ty sa ocitneš so svojimi kamarátmi v jedinečnom svete. Navyše, celé ubytovanie je iba pre nás, takže nás nikto nebude obmedzovať.

Ako nám bolo 2019

MEMC Ichthys - Veľký Slavkov - Osvedčená lokalita, zaručená výzva!

V areáli centra sa nachádza volejbalové ihrisko a osvetlené viacúčelové  ihrisko s povrchom z umelej trávy. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko s hojdačkou a šmýkačkou. Súčasťou areálu MEMC Ichthys je aj altánok s grilom a ohnisko, ktoré poskytujú možnosť príjemného posedenia pre približne 30 osôb.

V prípade záujmu vieme za poplatok poskytnúť aj párty-stan so stoličkami s kapacitou pre 40 osôb a jednoduché prenosné lavičky.

Centrum ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko pre 10 áut. Ak plánujete prísť viacerými autami, upovedomte nás o tom vopred, pokúsime sa Vám zabezpečiť pohodlné parkovanie u našich partnerov v blízkom susedstve.

Mládežnícke centrum Ichthys ponúka ubytovanie bunkovým spôsobom v troj- a viacposteľových izbách. Každá bunka má vlastné WC s kúpeľňou. Celková ubytovacia kapacita nášho zariadenia je 75 postelí s možnosťou rozšírenia o 13 prístelok (matrace, rozťahovacie gauče).

MEMC Ichthys ponúka okrem ubytovania a stravy aj priestranné spoločenské priestory. V ponuke sú dve konferenčné miestnosti na prízemí – jedna s kapacitou 75 miest, druhá s kapacitou 35 miest, ktoré je možné prepojiť alebo používať samostatne. Vo väčšej konferenčnej miestnosti aj v menšej spoločenskej miestnosti v podkroví je k dispozícii projektor a základný audio systém.

Fotogaléria

INFORMÁCIE PRE RODIČOV

Príchod do tábora

Tábor začína o 09:00 hod. Pri príchode k autobusu, alebo priamo do tábora budeme od vás potrebovať vyhlásenie rodiča a lekára o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa (podpísané rodičom alebo zodpovednou osobou najneskôr jeden deň pred nástupom do tábora a ošetrujúcim lekárom najskôr jeden mesiac pred nástupom do tábora, v zmysle vyhlášky MZSR 526/2007) a neoverenú fotokópiu Zdravotného preukazu dieťaťa. V prípade potreby, Vami popísané (vytlačené na A4) zdravotné problémy, lieky, užívanie a iné potencionálne zdravotné riziká. Link na zdravotné prehlásenie, nájdete tu.

Doprava

Doprava do tábora a z tábora je individuálna

Čo si zbaliť zo sebou

Vzhľadom na charakter tábora odporúčame do kufra, batoha, či cestovnej tašky okrem iných vecí pribaliť aj nasledovné:

Na oblečenie: Krátke a dlhé nohavice, teplákovú súpravu, tričká, sveter, spodnú bielizeň a ponožky na každý deň, nepremokavú bundu, veľmi dôležitá  je čiapka, plavky, športová obuv, pevnú turistickú obuv.

Ostatné dôležité veci: Uterák, mydlo, šampón, zubná kefka a pasta, baterka (s novými batériami), opaľovací krém, repelent (nie sprej – býva na nich varovanie aby ho nepoužívali deti!).

Je lepšie nechať doma!: Drahé oblečenie, elektroniku, mobilné telefóny, šperky a iné cennosti, malovátka a parfémy. Na základe dlhoročných skúseností sa nám opakovane potvrdzuje, že kazia táborovú atmosféru. Je zbytočné aby malo zosebou dieťa telefón či MP3 player. Zo všetkého najviac je však škoda pokiaľ sa dieťa namiesto krásneho táborového večera plného super programu separuje od ostatného diania v tábore.  Deti v tábore nebudú potrebovať žiadnu elektroniku a bola by škoda, keby sa im niečo cenné pokazilo a stratilo. Táborový telefón bude k dispozícii pre rodičov, aby kontaktovali svoje dieťa.

Peniaze: Odporúčaná suma pre dieťa na bežné výdavky sa pohybuje od 10 do maximálne 30 EUR. Za tieto peniaze si deti môžu kúpiť drobný spotrebný tovar v bufete alebo si kúpiť zmrzlinu. Peniaze si môžu uschovať deti alebo si ich vy môžete dať uschovať priamo zodpovednému vedúcemu pri osobnom odovzdávaní dieťaťa.

PRED ODCHODOM NEZABUDNITE

Zdravotné prehlásenie
Kópia kartičky poistenia
Táborové vybavenie
Oblečenie a osobné veci

Čo ak sa tábor nebude môcť organizovať z dôvodu COVIDU?

V prípade, že sa tábor nebude môcť organizovať z dôvôdu nepriaznivej epidemiologickej situácie, garantujeme vrátenie celej uhradenej sumy.

Aký je program počas nepriaznivého počasia?

Na našom tábore slabší dážď nie je prekážka 😊 (pokiaľ sa, samozrejme, nejedná o silný vietor, búrku, lejak …). V prípade nepriaznivého počasia je pre deti pripravený program vo vnútri. Atrakcie v tábore, ktoré je možné absolvovať aj v prípade nepriaznivého počasia, sú zabezpečené autobusovou alebo vlakovou prepravou.

Ako prebieha platba za tábor, aké platby akceptujete?

Štandardne je možné tábor uhradiť na dve splátky: zálohu + doplatok. Tábor tiež môžete uhradiť naraz celou sumou alebo môžete sumu rozložiť na viac splátok (bez akéhokoľvek navýšenia). Najrozšírenejšia forma úhrady je bankovým prevodom. Všetky podrobné informácie o platbe vám prídu mailom po vyplnení prihlášky.

Ako si môžem rozdeliť tábory na viac splátok?

Ak máte záujem o rozdelenie platby za tábor na viac ako 2 časti (zálohu + doplatok), prosím zavolajte nám na 0918 828 488 alebo napíšte na lazypodmakytou@gmail.com. Vašu požiadavku o rozdelenie platby na viac častí nám tiež môžete napísať do poznámky priamo pri vypĺňaní prihlášky do vybraného tábora. Splátkový kalendár vytvárame tak, aby vyhovoval vašim potrebám, musí však spĺňať 2 jednoduché pravidlá: minimálna čiastka úhrady musí byť aspoň 20€ a zároveň celá suma za tábor musí byť uhradená najneskôr v deň začiatku tábora.

Ako je to so stravou v tábore?

Počas pobytu je zabezpečená plná penzia – strava 5x denne plus pitný režim počas celého dňa.

Ako je to so špeciálnou diétou v tábore?

Je už bežná prax, že veľa detí má rôzne stravovacie obmedzenia. Môžete si preto rezervovať bezlepkovú, bezlaktózovú, či inú diétu. V prípade záujmu to vypíšte v prihláške a konzultujte s nami. Pri náročnejších diétach sa vždy dohodneme s rodičmi na konkrétnom jedálničku, poprípade si deti čiastočne prinesú vlastné diétne jedlo a doplnky stravy. Na dodržiavanie diéty na tábore dohliada náš zdravotnícky dozor.